Series
Ratings
112
NavilleraRated ★ 4.5
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 3.0
The ChairRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5- Parks and RecreationRated ★ 5.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0