Movies
Ratings
191
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0