Movies
Ratings
336
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 1.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0