Movies
Ratings
100
LucyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0