Movies
Ratings
110
Children of MenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Yves Saint LaurentRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5