Series
Ratings
16
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0