Movies
Ratings
679
Noroi: The CurseRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0