Series
Ratings
16
After the RainRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5