Series
Ratings
38- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
EricRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Final TableRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5