Movies
Ratings
175
21Rated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Double AgentRated ★ 4.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0