Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
CalifornicationRated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5