Movies
Ratings
250
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
ThumbelinaRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0