Movies
Ratings
244
Robot DreamsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5