Series
Ratings
34
Beef Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5