Movies
Ratings
1475
Send HelpRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0