Series
Ratings
13
AdolescenceRated ★ 5.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 4.0