Movies
Ratings
204
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
The Measure of a ManRated ★ 2.5
Love & PeaceRated ★ 1.5
5 Flights UpRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
YouthRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Dior and IRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0