Movies
Ratings
892
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.0
BossRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5