Movies
Ratings
195
TranscendenceRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5