Movies
Ratings
448
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Fresh GuacamoleRated ★ 3.5
Western SpaghettiRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 2.0