Titles you rated
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5