Movies
Ratings
160- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0