Series
Ratings
45
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
The Gentlemen's League Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0