Movies
Ratings
1068
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
- AdviceRated ★ 2.0
- Extreme FestivalRated ★ 1.0