Titles you rated
- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
Oats StudiosRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Midnight MassRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 4.0- CastlevaniaRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
MarianneRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5