Titles you rated
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Crypto ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5