Titles you rated
Trivial MattersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.0
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0