Movies
Ratings
488
CrashRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0