Movies
Ratings
136
InnocenceRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0