Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Coffee or TeaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0