Movies
Ratings
76
First SummerRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0