Movies
Ratings
285
HerRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
100 MetersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
10DanceRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5