Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0- Abandoned HouseRated ★ 0.5
- Kick Towards Tomorrow!Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0