Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0