Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0