Movies
Ratings
283
OppenheimerRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5