Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5