Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 2.5
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
MementoRated ★ 1.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 1.0- Delicious in DungeonRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0