Series
Ratings
42
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5