Series
Ratings
13
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0