Movies
Ratings
53
Little ForestRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Bottle RocketRated ★ 3.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0