Movies
Ratings
88
FuryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 2.0
ActressesRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0