Titles you rated
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5