Movies
Ratings
388
HoppersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Life UnrehearsedRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.5
The FallRated ★ 0.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0- Quo VadisRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0