Series
Ratings
116
Sex EducationRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5