Movies
Ratings
1536
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 1.5
War MachineRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 1.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 5.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
Regretting YouRated ★ 2.0
Santa Isn't RealRated ★ 1.0
Night of the ZoopocalypseRated ★ 2.0
Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 2.5
See How They RunRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
I'll Always Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
The RIPRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 2.5