Movies
Ratings
44
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
The Hangover Part IIIRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0