Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 3.5