Series
Ratings
14
The InbetweenersRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My YouthRated ★ 1.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
24Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0