Titles you rated
Gladiator IIRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 0.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 4.5
SleepRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0- DreamRated ★ 4.0